Register gecertificeerde NT2-docenten

Namen en e-mailadressen van gecertificeerde NT2 docenten
datum
nr.
naam
e-mailadres
05-10-2005
001
Brigitte A.D. Buvelot
05-10-2005
002
Emmeke Boot-Barends
05-10-2005
003
Gabrielle Brouwer
05-10-2005
004
Hadewych L.M.J. Spruitenburg-van Doorn
05-10-2005
005
Merel T.M. Goeman Borgesius
onderlingetaal@gmail.com
05-10-2005
006
Monique A.H. Doppegieter
05-10-2005
007
Teun van Iperen
18-07-2006
008
Monique Deenik
18-07-2006
009
Francine Hendriks
18-07-2006
010
Marjan van het Hooft
14-09-2006
011
Margreet Kwakernaak
24-11-2006
012
Margo Hoeneveld
24-11-2006
013
Jos Hordijk
08-02-2007
014
Jannine den Hartog
08-02-2007
015
Marieke van Laar
01-03-2007
016
Josien Wilkens
07-05-2007
017
Yvonne Zevenbergen
07-05-2007
018
Marieke van der Heijden
07-05-2007
019
Paul Meijer
07-05-2007
020
Kim Mourik
21-06-2007
021
Mirte Harms
21-06-2007
022
Annemiek van Geest
03-07-2007
023
Marjolijn Kaak
03-07-2007
024
Liza Verzijl
04-07-2007
025
Matthijs Eijgelshoven
04-07-2007
026
Mayke Rameckers
04-07-2007
027
Marise van Vliet
28-08-2007
028
Wilma Beelen-Robben
28-08-2007
029
Noor Hoefnagels
28-08-2007
030
Els van Loon
28-08-2007
031
Petra Rooijmans-Schroen
28-08-2007
032
Nelly Kierkels-Verheijen
28-08-2007
023
Noesja Bruijnzeels
28-08-2007
034
Marita Franssen
28-08-2007
035
Annemie Koenders-Engels
28-08-2007
036
Bertie Schönlau-Kurpershoek
28-08-2007
037
Har Heijmans  
28-08-2007
038
Willem Kurstjens
28-08-2007
039
Pieta Keijsers
03-10-2007
040
Margriet van der Valk
30-10-2007
041
Marja Merjenburgh
01-11-2007
042
Angelique Koomen
27-11-2007
043
Corintha Apon
29-11-2007
044
Jos Remmelzwaal
29-11-2007
045
Martijn Baalman
29-11-2007
046
Anja Valk
30-11-2007
047
Vita Olijhoek
14-12-2007
048
Pieter Balkenende
14-12-2007
049
Anke de Jong - van der Graaf
19-12-2007
050
Nicole van Schaijik
20-12-2007
051
Bianca Hollenkamp
20-12-2007
052
Nina Pilon
20-12-2007
053
Trudie van Leuzen
20-12-2007
054
Anita Das
17-01-2008
055
Irma Krake
17-01-2008
056
Helma Mol
21-02-2008
057
Els Kops
21-02-2008
058
Tjalling Kramer
24-04-2008
059
Annemarie Wijnhoven
24-04-2008
060
Ciska Vogel
11-09-2008
061
Vasthi van de Kraats
21-10-2008
062
Renée Heiting
13-11-2008
063
Liesbeth van Ballegooijen
18-12-2008
064
Yvonne Langbroek
28-05-2009
065
Ljiljana Vulinovic
25-06-2009
066
Anneke Tijl
25-06-2009
067
Thea van Baalen
25-08-2009
068
Trudy Askes
traskes16@gmail.com
24-09-2009
069
Joke Stapelkamp
24-09-2009
070
Sandy Posthumus Meyjes
05-11-2009
071
Linda Sneep-Bontekoe
05-11-2009
072
Sarah van der Wilden
05-11-2009
073
Anneke Koorn
17-11-2009
074
Dianne Voskuil
04-03-2010
075
Ellen Oostenbrink
04-03-2010
076
Monique Neefjes
21-05-2010
077
Stella Maaswinkel
29-04-2010
078
Gerdie Wolfs
29-04-2010
079
Gerrie Gastelaars
21-05-2010
080
Betty Huitema
21-05-2010
081
Marten Hidma
27-05-2010
082
Marjan Meijboom
01-07-2010
083
Karolien Kamma
01-07-2010
084
Kim Dessing
05-07-2010
085
Ineke Geerdink
14-10-2010
086
Sabien Huijboom
25-10-2010
087
Ellen Soellaart
03-11-2010
088
Indrawati Gunawan
11-11-2010
089
Linda Verstraten
11-11-2010
090
Marijke Pos
18-11-2010
091
Margot Mol
25-11-2010
092
Alie Draisma
14-12-2010
093
Lotte Minnema
13-01-2011
094
Marianne Houben
13-01-2011
095
Minny Willing
19-01-2011
096
Mieke Ledegang
03-02-2011
097
Grietje Lof
10-02-2011
098
Gerarda Vos-van der Veen
10-02-2011
099
Selda Celik-Guduk
17-02-2011
100
Cornelis Jan Berghout
17-02-2011
101
Halina Brand-Sobczak
17-02-2011
102
Ron Kosten
17-02-2011
103
Jana Kroèková
25-02-2011
104
Frank Maas
01-03-2011
105
Hanneke van Velden
10-03-2011
106
Hanneke Mulder
10-03-2011
107
Ebru Surucu
17-03-2011
108
Bregje Dien Kaars Sijpesteijn
17-03-2011
109
Paulien Mol
24-03-2011
110
Nevin Turan-Aydemir
06-04-2011
111
Wietske Anema-Zwaagstra
07-04-2011
112
Hein Vruggink
07-04-2011
113
Thera Lafeber
08-04-2011
114
Marloes van Rooijen
19-04-2011
115
Widwatie Ramjiawan
widia.ramjiawan@capabeltaal.nl
20-04-2011
116
Hannah Klautz
20-04-2011
117
Truschka Sas
20-04-2011
118
Belle Teunissen
21-04-2011
119
Annika van der Bij
annika.vanderbij@upcmail.nl
21-04-2011
120
Marga Bogaards van den Nouweland
marga.bogaards@xs4all.nl
26-04-2011
121
Jalal Al-Baz
j.albaz@albeda.nl
26-04-2011
122
Patricia van den Akker
p.b.vandenakker@upcmail.nl
27-04-2011
123
R. Lugthart.
r.j.lugthart@chello.nl
28-04-2011
124
Trudy Meijerink
t.meijerink@albeda.nl
28-04-2011
125
Souad Mokhtari
s.mokhtari@albeda.nl
28-04-2011
126
Bernadette Lengkeek
bernadettelengkeek@kpnmail.nl
28-04-2011
127
Ineke Op ten Berg
inekeoptenberg@telfort.nl
12-05-2011
128
Maartje van den Hoek
m.vandenhoek@albeda.nl
12-05-2011
129
Janny de Gier
jannydegier@upcmail.nl
12-05-2011
130
Rabia Citirikkaya Coskun
r.citirikkaya@albeda.nl
17-05-2011
131
Marcel de Klerk
m.deklerk@albeda.nl
19-05-2011
132
Aire Wilbrink-Agafanova
airewilbrink@zeelandnet.n
24-05-2011
133
Marion Jose Ruseler
m.ruseler@albeda.nl
24-05-2011
134
Anette Anker
a.anker@albeda.nl
25-05-2011
135
Martine Kuijs-Nieman
martine@mkvertalingen.nl
26-05-2011
136
Semsi Solmaz
martine@mkvertalingen.nl
30-05-2011
137
Fleur Oosterhuis - de Kruijff
fleurdekruijff@hotmail.com
30-05-2011
138
Els Trimp
elstrimp@kpnmail.nl
31-05-2011
139
Agnes de Man-Kramer
a.deman@albeda.nl
01-06-2011 140 Engelien Engelen engelien@s-ipi.nl
07-06-2011
141 Josje van der Sloot
josje.vandersloot@planet.nl
07-06-2011
142 Joke Boel-Boogert
jcboel@zeelandnet.nl
07-06-2011
143 Arma Brouwer arma.brouwer@albeda.nl
07-06-2011
144 Mark Peeters  m.peeters@albeda.nl
08-06-2011
145 Hendrikus J.C. Koren
r.koren@albeda.nl
10-06-2011
146 Arie Willmes
a.willmes@albeda.nl
14-06-2011
147 Mieke Aafjes
m.aafjes@albeda.nl
14-06-2011
148 Fred Rijsterborgh
f.rijsterborgh@upcmail.nl
16-06-2011
149 Wilbrand van den Wijngaarden
w.vandenwijngaarden@albeda.nl
16-06-2011
150 Bidia Ramnandanlal
b.ramnandanlal@albeda.nl
16-06-2011
151 Irma Lievense
detaalfirma@gmail.com
21-06-2011
152 Geert Wiegerse
geertwiegers@hotmail.com
27-06-2011
153 Lahbib Bakbachi
l.bakbachi@albeda.nl
28-06-2011
154 Tamar van Caspel

tvancaspel@gmail.com

30-06-2011
155 Marion Staakman
staakman.m@gmail.com
06-07-2011 156 Mieke Oosthout m.oosthout@hetnet.nl
11-07-2011 157 Karin Ingeborg Mossel krimothy@gmail.com
12-07-2011
158 Hanneke de Jong
hanneke-dejong@planet.nl
13-07-2011
159 Sevil Bilginoglu
sroes@rocwesterschelde.nl
13-07-2011
160 Petra Verschoof
promijn@rocwesterschelde.nl
13-07-2011
161 Asha Gaddum
agaddum@rocwesterschelde.nl
13-07-2011
162 Sabine van Delft - Vroom
sabinevandelft@me.com
15-07-2011
163 Rieteke Boonstra
schrieks.boonstra@tiscali.nl
23-07-2011
164 Marlies van der Sloot – Zonneveld
m.evandersloot@albeda.nl
30-08-2011
165 Nancy Power n.power@albeda.nl
06-09-2011
166 Conny van de Graaf – Kip wimcon@kabelfoon.nl
06-09-2011
167 Arja Boot barja@caiw.nl
07-09-2011 168 Alexandra van der Tol sipi.alexandra@gmail.com
13-09-2011 169 Dolorata du Chatinier d.duchatinier@albeda.nl
15-09-2011 170 Henna Spier
h.spier5@kpnplanet.nl
22-09-2011 171 Bianca Stomp b.stomp@uw.nl
27-09-2011
172 Anne den Otter anneotter@hotmail.com
27-09-2011 173 Karen Schoneveld k.schoneveld@albeda.nl
25-10-2011 174 Mieke de Haan miekedehaan@zonnet.nl
27-10-2011 175 Nancy Gaviria – van Loenen ngvl@live.nl
08-11-2011 176 Anja Saskia Kriek akriek05@xs4all.nl
10-11-2011 177 Godefridus Dijkman g.dijkman@mac.com
10-11-2011 178 Anika Burggraaf anikaburggraaff@gmail.com
10-11-2011 179 Marijke Koppers marijke.koppers@gmail.com
15-11-2011 180 Saarein te Brake saarein@gmail.com
17-11-2011 181 Gisela Krolis g.i.krolis@gmail.com
22-11-2011 182 Anca van der Sluys a.vandersluys@albeda.nl
22-11-2011 183 Piet Teeuwen p.teeuwen@albeda.nl
24-11-2011 184  Renata Bauer renatabauer@xs4all.nl
01-12-2011 185 Marike Kwakman m.l.kwakman@hva.nl
01-12-2011 186  Tineke van den Bogaard-Bijl tinekevandenbogaard@versatel.nl
06-12-2011 187 Robert Koreman robert.koreman@capabeltaal.nl
12-12-2011 188 Jacinta de Wit jacinta_nl@hotmail.com
13-12-2011 189 Christine ten Bruggencate BruggencateC@rocva.nl
13-12-2011 190 Cornelie Christine de Savornin Lohman lohmanc@rocva.nl
20-12-2011 191 Antje de Jong antje.jong@planet.nl
20-12-2011 192 Yanti Boeren yantiboeren@hotmail.com
22-12-2011 193 Harold van Heck haroldvanheck@googlemail.com
16-01-2012 194 Ismail Abousalama i.abousalama@chello.nl
19-01-2012 195 Maya Frijn

m.fryn@chello.nl

19-01-2012 196 Anna Blommers voegwoord@hotmail.nl
14-02-2012 197 Jos van Woudenberg studiojosvanwoudenberg@gmail.com
16-02-2012 198 Remke van Rijswijk vanrijswijknt2@gmail.com
23-02-2012 199 Stefanieke Veenstra stefanieke@hetnet.nl
23-02-2012
200

Froukje Mulder

28-02-2012
201

Rosalie Zwijsen

15-03-2012
202

Valentina Spinelli

20-03-2012
203

Edith van den Adel

20-03-2012
204

Stans Koning

29-03-2012 205 Monique van Meurs monique.vanmeurs@kpnmail.nl
03-04-2012 206 Dries Postma driespostma@gmail.com
05-04-2012 207

Alice Braun

alice_braun@yahoo.com

05-04-2012 208

Neeltje van der Drift

neeltjehelena@hotmail.com

10-04-2012 209

Eugene Eggertmont

eggertaal@hetnet.nl

11-04-2012 210

Maria Scheltema

maria.scheltema@gmail.com

11-04-2012 211 Annemiek van Sluijs w.j.vansluijs@freeler.nl
11-04-2012 212 Josepha Hulskes josepha.hulskes@gmail.com
12-04-2012 213

Rie Herberts

r.herberts@live.nl

12-04-2012 214

Antje Postma

antjep@upcmail.nl
15-04-2012 215 Fatima Burger fatima_burger@hotmail.com
16-04-2012 216 Nathalie Vermunt nath5678@yahoo.com
24-04-2012 217

Sandra Anches

aanches@chello.nl

08-05-2012 218

Lucie Bosma

bosma.lucie@gmail.com

15-05-2012 219 Suna Hoke suna.hoke@gmail.com
30-05-2012
220 Cobie Vlak cobiebontenbal@tornantetrainingen.nl
16-05-2012 221 Nan Tak nantak@zonnet.nl
22-05-2012 222 Martha Meijer
meijermartha@hotmail.com
22-05-2012 223 Mariska van Berkel m.weijers@bisbee.nl
24-05-2012 224 Eefje Roest eefroest@hotmail.com
24-05-2012 225 Erik Hoogeveen erickhoogeveen@live.nl
24-05-2012 226 Suzanne van der Lee suzannevdlee@hotmail.com
29-05-2012 227 Marianne van der Put mariannevdput@hotmail.com
29-05-2012 228 Marjolein Buhl marjoleinbuhl@hotmail.com
31-05-2012 229 Robert van Ruite rwvanruiten@gmail.com
06-06-2012 230 Carla Cramwinckel
carlacramwinckel@gmail.com
06-06-2012 231 Sam Lensen samlensen@tele2.nl
06-06-2012 232 Petra Ilmer petra_ilmer@hotmail.com
14-06-2012 233 Maja van Vlerken m.v.vlerken@hetnet.nl
18-06-2012 234

Marjolein Kaaij

m.kaaij@tiscali.nl
21-06-2012 235 Ria Plaisier r.plaisier@albeda.nl
26-06-2012 236 Tom Baars tom.mirjam@hetnet.nl
26-06-2012 237 Eduard de Bruijne edb@caiway.nl
27-06-2012 238 Rein Hazewinkel rein@vuursteen.com / reinhazewinkel@gmail.com
28-06-2012 239 Catharina Geelen

chom.geelen@rocva.nl

28-06-2012 240 Margreet Evrengün-Kras evrenguns@mac.com
29-06-2012 241

Hassan Moussaoui

sa93mo95@hotmail.com

03-07-2012 242

Ria Kreeft

onderdel@xs4all.nl

03-07-2012 243 Anneke Blokland anneke.blokland@calder.nl
03-07-2012 244

Irene Faessen

irene-faessen@hotmail.com
22-08-2012 245

Nelleke Bosshardt

nbosshardt@mac.com
03-09-2012 246 Thomas van Montfort thomas@german-dutch.com
04-09-2012 247

Mannie Makkink,

manniemakkink@wxs.nl
06-09-2012 248 Sonja Hauet
s.hauet@gmail.com
06-09-2012 249 Karin Oosterveen
k.middel@online.nl
11-09-2012 250 Fleur Spiekerman
info@elisafleur.nl
11-09-2012 251 Saskia Klaassen 4823ma48@hetnet.nl
13-09-2012 252 Margreet Kok marekok@kpnplanet.nl
13-09-2012 253 Heleen van den Bergh h.m.van.den.bergh@gmail.com
18-09-2012 254 Edmond van Dijck
edmondvandijck@tele2.nl
20-09-2012 255 Miranda Rombouts-de Keijzer miranda.rombouts@capabeltaal.nl  /mirandarombouts@gmail.com
25-09-2012 256 Anneke Kroesen anneke.kroesen@capabeltaal.nl
25-09-2012 257 Gerdien Nijhof gerdiennijhof@hotmail.com
10-10-2012 258 Gio Lassooy lassooy@planet.nl
25-10-2012 259 Maud Beersmans beersmans@kpnmail.nl
25-10-2012 260 Ellen de Witte wvo@graafschapcollege.nl
25-10-2012 261 Ioana Schaepkens schaepkins@home.nl 
08-11-2012 262 Wendy de Boer
wdeboer@hetwerkwoord.nl /
wendy.de.boer@planet.nl
12-11-2012 263

Lieneke  Venhuis

lvenhuis@hetnet.nl
15-11-2012 264 Hedwig Schoorlemmer hschoorlemmer@hetnet.nl
16-11-2012 265 Natascha Zoutewelle info@zoutewelleintercultureel.nl
22-11-2012 266 Ellen de Boer brl@graafschapcollege.nl
29-11-2012 267 Ingrid van der Lelij lvd@graafschapcollege.nl of ingridvanderlelij@gmail.com
03-12-2012 268 Andrea Stam andreadijkman@yahoo.com
06-12-2012 269 Nicoline van Wonderen nicoline.wonderen@rocva.nl
11-12-2012 270 Maria van der Heiden hdn@graafschapcollege.nl
11-12-2012 271 Lizzy Berentsen btn@graafschapcollege.nl
11-12-2012 272 Bernadette Fontaine berfer@xs4all.nl
13-12-2012 273 Jacques Smeets jfsmeets@planet.nl
13-12-2012 274 Tineke van Korlaar klr@graafschapcollege.nl
18-12-2012 275 Daniëlle van Mourik van_mourik@hotmail.com
18-12-2012 276 Linda Stamkot l.stamkot@zonnet.nl
20-12-2012 277 Bert Kaag b.kaag@ziggo.nl
21-01-2013 278 Harriët W. Rolaf harono93@gmail.com of hw-rolaf@hetnet.nl
29-01-2013 279 Eva van der Vat -
31-01-2013 280 Natalia Schroën-Gousseva n_guseva@inbox.ru
31-01-2013 281  Ans Jans jjans1@msn.com
14-02-2013 282 Marja Weers marjaweers@hotmail.com / info@devrijetaal.nl
14-02--2013 283  Floor Mooij floor.mooij@capabeltaal.nl / floormooy@hotmail.com
28-02--2013 284 Andrea Clarisse twilgenhof@zeelandnet.nl
28-02--2013 285 Annemieke van Houte annemiekvh@zeelandnet.nl
05-03-2013 286 Thea Friederichs theafrie@xs4all.nl / theafrie@gmail.com
07-03-2013 287 Frederieke Bos
noorbos@hotmail.com
21-03-2013 288 Lia van den Berg lia.vd.berg@quicknet.nl
21-03-2013 289 Eva van Holsteijn evavanholsteijn@hotmail.com
11-04-2013 290
Willemien Peeters
wampeeters@hetnet.nl/willemien.peeters@wilresearch.com
24-04-2013 291 A. B. Weewee aweewee3@gmail.com
13-05-2013 292 Azime Kilinc akilinc@regiocollege.nl
25-06-2013 293

Gerda Roos

gerda.roos@hetnet.nl
27-06-2013 294

Jules Schoofs

julesschoofs@hotmail.com
27-06-2013 295

Lisette de Heer

lisette_de_heer@yahoo.com
05-09-2013 296 Tjitske Zondag tjitskezondag@hotmail.com
10-09-2013 297 Ingrid Coutinho iwwaning@gmail.com
10-09-2013 298 Kiki Noltes kiki.noltes@gmail.com
26-09-2013 299

Nora van Laar

nvanlaar@upcmail.nl
03-10-2013 300 Helena Zomer helenazomer@yahoo.com
17-11-2013 301 Monique Schoorl mschoorl@fiolet.nl
12-12-2013 302 Marijke Jansen mbjansen@xs4all.nl

register

 register gecertificeerde docenten NT2 (vanuit database)