Programma Studiedag Alfabetisering NT2 (13/04/2012) nu bekend
In het eerste deel staat het beleid centraal. Het tweede deel van de middag bestaat uit workshops waarbij materiaalontwikkelaars en docenten hun product of werkwijze voor het voetlicht brengen.
| Plaats | Zalencentrum Vredenburg te Utrecht(vlakbij station CS) | |
| Datum | vrijdag 13 april | |
| Tijd | 13.00 – 17.00 (zaal open 12.30) | |
| Kosten |
leden | € 10,- |
| niet-leden | € 20,- | |
| Inschrijving | via de pagina over deze studiemiddag |
Programma:
Het progamma bestaat uit twee delen.
In het eerste deel staat het beleid centraal. Wat zijn de contouren van het ANT2 beleid van de Nederlandse overheid? Waar liggen de kansen voor alfabetiseringsprojecten? Wat is er nodig volgens ANT2docenten? Waar liggen de behoeftes van alfacursisten? Wat voor perspectieven biedt het nieuwe aanvalsplan geletterdheid voor NT1 en voor ANT2? Welke gelden zijn er beschikbaar?
Op deze studiemiddag krijgen de deelnemers de gelegenheid om met vertegenwoordigers van verschillende ministeries in discussie te gaan.
De volgende gasten komen een toelichting geven:
- Directeur BVE Ministerie van Onderwijs: Jeanette Noordijk
- Directeur Inburgering en Integratie; Ministerie van BZK: Aat Bal
- Ministerie van OCW Directie Emancipatiezaken: Eelco Wierda
Het tweede deel van de middag bestaat uit workshops waarbij materiaalontwikkelaars en docenten hun product of werkwijze voor het voetlicht brengen.
Het gaat daarbij met name om hoe je het materiaal kunt gebruiken. Wat werkt goed, wat werkt minder goed? We willen de deelnemers ook de gelegenheid geven om over het materiaal te discussiëren.
Er zijn twee workshoprondes van ieder 45 minuten.

